koparka

Prace ziemne i roboty drogowe

Nasza firma prowadzi prace zimne i roboty drogowe specjalistycznym sprzętem, kierowanym przez wykwalifikowanych operatorów. Wykonujemy prace ziemne przy realizacji inwestycji budowlanych i drogowych. Przygotowujmy i porządkujemy teren. Wykonujemy niwelację przestrzeni, tak aby, jak najlepiej przygotować teren do rozpoczęcia budowy. Wykonujemy również wykopy pod fundamenty, które zapewnią budynkom właściwą stabilizację. Roboty ziemne wykonujmy dokładnie i zgodnie z dokumentacją.

Usługi dla drogownictwa

Prowadzimy roboty drogowe podczas prac przy nowych i naprawianych drogach. Przed rozpoczęciem budowy nowej drogi usuwamy górną warstwę ziemi, a następnie przystępujemy do korytowania drogi i stabilizacji gruntu. Firma ARKADIUSZ SYKOŚ dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na przygotowanie niemal każdej inwestycji drogowej. Podejmujemy się także prac przy budowie ścieżek rowerowych, chodników, parkingów i podjazdów, również z wykorzystaniem kostki brukowej.

Inne usługi maszynami budowlanymi

Świadczymy usługi koparką. Wynajmujemy nowoczesne maszyny z doświadczonymi operatorami. Odpowiedzialnie i z poszanowaniem zasada bezpieczeństwa wykonają oni usługę zgodnie z planami inwestycji i wytycznymi zleceniodawcy. Podejmiemy się prac rozbiórkowych. Przeprowadzimy rozbiórkę budynku lub innego obiektu. Wykonamy wszystko od A do Z, od dekonstrukcji po wywiezienie gruzu.

Wszystkie te usługi prowadzimy dokładnie i terminowo. Zaufaj nam! Do wycinki drzew i prac ziemnych nie znajdziesz lepszych specjalistów. Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do kontaktu.